SAMSUNG VCC6240V3R/BOL

SAMSUNG VCC6240V3R/BOL

6.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC6240V3R/BOL, Правосмукалка, Вински црвена боја, Моќност на моторот 2000 W, Вмукувачка моќ 400 W, ниво на бучност 70db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC6240V3R/BOL, Правосмукалка, Вински црвена боја, Моќност на моторот 2000 W, Вмукувачка моќ 400 W, ниво на бучност 70db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.0л, Контрола Body Var., 7 степени на моќност, HEPA 12 Филтер на издув, Pena филтер на мотор, Aluminium Телескопска цевка, Четка Silencio 3-way, додатоци за ќошина и пајажина и намештај, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 10,5м, Гумени тркала

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка