SAMSUNG VCC5675V3K/BOL

SAMSUNG VCC5675V3K/BOL

3.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC5675V3K/BOL, Правосмукалка, Црна боја, Моќност на моторот 2000 W, Вмукувачка моќ 380 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.5л, Контрола Body ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC5675V3K/BOL, Правосмукалка, Црна боја, Моќност на моторот 2000 W, Вмукувачка моќ 380 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 3.5л, Контрола Body Var., 6 степени на моќност, Cyclone Фитер, HEPA 11 Филтер на издув, Pena филтер на мотор, INOX Телескопска цевка, Четка 2-Step(NB-250), додатоци за ќошина и пајажина, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка