SAMSUNG VCC5455V3B/BOL

SAMSUNG VCC5455V3B/BOL

5.199,00 ден.   Спореди

Правосмукалка Сина боја Моќност на моторот 1800 W Моќ на вшмукување 440 W Ниво на бучавост 83 dB Собирање на отпад во кеса Капацитет на кесата за отпад 2,4л Контрола Body Var. 6 степени на јачина Цикл...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Правосмукалка Сина боја Моќност на моторот 1800 W Моќ на вшмукување 440 W Ниво на бучавост 83 dB Собирање на отпад во кеса Капацитет на кесата за отпад 2,4л Контрола Body Var. 6 степени на јачина Циклон филтер Хепа филтер на издув Микро филтер пред мотор Инокс телескопска цевка 2-Step четка (NB 730) Додатоци за ќош и пајажина Автоматско вовлекување на кабелот Ротирачко црево за 360 степени Радиус на работа 8,5 м Силиконски тркала

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи