SAMSUNG VCC5240S3R/BOL

SAMSUNG VCC5240S3R/BOL

4.499,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC5240S3R/BOL, Правосмукалка, Порше црвена боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 400 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 2.4л, Контро...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC5240S3R/BOL, Правосмукалка, Порше црвена боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 400 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на садот за прашина 2.4л, Контрола On/Off, 6 степени на моќност, Микро Филтер на издув, Pena филтер на мотор, INOX Телескопска цевка, Четка 2-Step (NB-250), додатоци за ќошина и пајажина, Витливо црево 360, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка