SAMSUNG VCC4360H3W/BOL

SAMSUNG VCC4360H3W/BOL

3.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VCC4360H3W/BOL, Правосмукалка, Темно Црвена - Вино боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 360 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора, Капацитет н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VCC4360H3W/BOL, Правосмукалка, Темно Црвена - Вино боја, Моќност на моторот 1800 W, Вмукувачка моќ 360 W, ниво на бучност 83db, Собирање на прашина без кеса во сад со дупла комора, Капацитет на садот за прашина 1.3л, Контрола Slide Handle Control, 6 степени на моќност, HEPA 11 Филтер на издув, Pena филтер на мотор, INOX Телескопска цевка, Четка 2-Step (NB-500), додатоци за ќошина и пајажина, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 9,2м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка