SAMSUNG VC24AHNJGGT/OL

SAMSUNG VC24AHNJGGT/OL

9.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG VC24AHNJGGT/OL, Правосмукалка, Сина боја, Моќност на моторот 2400 W, Вмукувачка моќ 440 W, ниво на бучност 75db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на кесата за прашина 3л, Контрола електр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG VC24AHNJGGT/OL, Правосмукалка, Сина боја, Моќност на моторот 2400 W, Вмукувачка моќ 440 W, ниво на бучност 75db, Собирање на прашина во кеса, Капацитет на кесата за прашина 3л, Контрола електронска на самиот уред, HEPA 13 Филтер на издув, INOX Телескопска цевка, додатоци за ќошиња и пајажина, Автоматско повлекување на кабелот, Радиус на движење 10,5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка