SAMSUNG SE-T084P/RSSF

SAMSUNG SE-T084P/RSSF

2.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x, Connection: USB, Lightscribe: YES, Retail Kit, Color: Silver, Software: Nero/TruDirect™


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG SE-T084P/RSSF, External DVD-RW Slim slot-in, Speed: 8x, Connection: USB, Lightscribe: YES, Retail Kit, Color: Silver, Software: Nero/TruDirect™

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка