SAMSUNG ME86V-SS/BOL

SAMSUNG ME86V-SS/BOL

6.399,00 ден.   Спореди

SAMSUNG ME86V-SS/BOL, Микробранова Печка, Сребрена боја, Сребрена врата, Капацитет 23л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), TACT контрола(Touch), стаклен р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG ME86V-SS/BOL, Микробранова Печка, Сребрена боја, Сребрена врата, Капацитет 23л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (1.150 W Max), TACT контрола(Touch), стаклен ротирачки тањир 288 mm, 6 степени на моќност, отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, Auto Cafeteria, Deodorization, меморија на програми за готвење, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка