Samsung LE40D503F7WXXH, Dijagonala 40'' / 102 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Kontrast High, VESA Da, Composite 1, SCART 1, HDMI 2, USB 1, Full HD, DVB-T/C, 50Hz CMR, HyperReal Engine, ConnectShare™ Movie, CI+, Glossy design, dts 2.0+Digital O

34.921,00 ден.   Спореди

TV UREDI LCD Samsung Samsung LE40D503F7WXXH, Dijagonala 40' / 102 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Kontrast High, VESA Da, Composite 1, SCART 1, HDMI 2, USB 1, Full HD, DVB-T/C, 50Hz CMR, HyperRea...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 34.921,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


TV UREDI LCD Samsung Samsung LE40D503F7WXXH, Dijagonala 40' / 102 cm, Maksimalna rezolucija 1920x1080, Kontrast High, VESA Da, Composite 1, SCART 1, HDMI 2, USB 1, Full HD, DVB-T/C, 50Hz CMR, HyperReal Engine, ConnectShare™ Movie, CI+, Glossy design, dts 2.0+Digital O

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка