Samsung Laser Printer ML-1660

Samsung Laser Printer ML-1660

2.790,00 ден.   Спореди

Samsung Laser Printer ML-1660, 150Mhz/8MB, USB 2.0


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.790,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung Laser Printer ML-1660, 150Mhz/8MB, USB 2.0

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка