Samsung Internal Blu Ray Combo 12x

Samsung Internal Blu Ray Combo 12x

3.336,00 ден.   Спореди

Samsung Internal Blu Ray Combo 12x, Model: SH-B123L/BSBP, Speed: 12x, Connection: S-ATA, Lightscribe: YES, Bulk Type, Color: Black, Software: PowerDVD/ incl. Dolby


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.336,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung Internal Blu Ray Combo 12x, Model: SH-B123L/BSBP, Speed: 12x, Connection: S-ATA, Lightscribe: YES, Bulk Type, Color: Black, Software: PowerDVD/ incl. Dolby

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 3 години

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

There is a critical shortage of inatimforve articles like this.