SAMSUNG HMX-QF20BP/EDC

SAMSUNG HMX-QF20BP/EDC

14.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG HMX-F80BP, SCHNEIDER KREUZNACH, HD Camcorder, 1280X720, 5 Mpixels BSI CMOS sensor for pictures, VARIOPLAN 52x optical zoom, 2.7 LCD, SDHC slot, Composite out, USB Камери Samsung www.set.mk 999...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG HMX-F80BP, SCHNEIDER KREUZNACH, HD Camcorder, 1280X720, 5 Mpixels BSI CMOS sensor for pictures, VARIOPLAN 52x optical zoom, 2.7 LCD, SDHC slot, Composite out, USB Камери Samsung www.set.mk 9999 11589 SAMSUNG HMX-F80BP 730 18 nemaSAMSUNG HMX-QF20BP/EDC, SCHNEIDER KREUZNACH, FullHD Camcorder, 1920x1080, WiFi, 5 Mpixels BSI CMOS sensor for pictures, VARIOPLAN 20x optical zoom, Optical image stabillisation, 2.7 Touchscreen LCD, SDHC slot, HDMI, Composite out, USB

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка