SAMSUNG HDC6145BX/BOL

SAMSUNG HDC6145BX/BOL

7.499,00 ден.   Спореди

SAMSUNG HDC6145BX/BOL, Аспиратор, INOX, Контрола со притискање на дугме, 3 степени на брзина, 400м/3 на час, 1 Мотор, 1 Вентилатор, Тотална моќност 230W, Светло 2 x 40W осветлување, Метален Филтер: 2 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG HDC6145BX/BOL, Аспиратор, INOX, Контрола со притискање на дугме, 3 степени на брзина, 400м/3 на час, 1 Мотор, 1 Вентилатор, Тотална моќност 230W, Светло 2 x 40W осветлување, Метален Филтер: 2 Алуминиумски панели, Филтер ACK62259, Ширина 60 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка