SAMSUNG GS89F-1S/BOL

SAMSUNG GS89F-1S/BOL

7.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG GS89F-1S/BOL, Микробранова Печка со Грил, Црна боја, Црна врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (2.300 W Max), Грилл грејач со облога, Грилл м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG GS89F-1S/BOL, Микробранова Печка со Грил, Црна боја, Црна врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (2.300 W Max), Грилл грејач со облога, Грилл моќност 1.200 W, TACT контрола(Touch), стаклен ротирачки тањир 288 mm, отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење, Сензорско готвење за зеленчук и храна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка