SAMSUNG GE86V-SS/BOL

SAMSUNG GE86V-SS/BOL

6.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG GE86V-SS/BOL, Микробранова Печка со Грил, Сребрена боја, Сребрена врата, Капацитет 23л, Самостоечка, LED BAR Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (2.300 W Max), Грилл грејач со кер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG GE86V-SS/BOL, Микробранова Печка со Грил, Сребрена боја, Сребрена врата, Капацитет 23л, Самостоечка, LED BAR Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 800W, (2.300 W Max), Грилл грејач со керамичка облога, Грилл моќност 1.200 W, TACT контрола(Touch), стаклен ротирачки тањир 288 mm, 6 степени на моќност, отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, меморија на програми за готвење, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка