SAMSUNG GE76V-WW/BOL

SAMSUNG GE76V-WW/BOL

6.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG GE76V-WW/BOL, Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED BAR Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 750W, (2.050 W Max), Грилл грејач обложен со ква...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG GE76V-WW/BOL, Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED BAR Дисплеј, надворешна моќност (Микроталаси) 750W, (2.050 W Max), Грилл грејач обложен со кварц, Грилл моќност 1.100 W, TACT контрола(Touch), отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, стаклен ротирачки тањир 255 mm, 6 степени на моќност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, меморија на програми за готвење, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање, Автоматско готвење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка