Samsung Galaxy S5 Mini G800F LTE Blue

Samsung Galaxy S5 Mini G800F LTE Blue

11.480,00 ден.   Спореди

GDislpay: 4.5 " Super AMOLED 720 x 1280 pixels , 16M colors
CPU:


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 11.480,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


GDislpay: 4.5 " Super AMOLED 720 x 1280 pixels , 16M colors
CPU:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка