Samsung Galaxy S5 Mini G800F LTE Black

Samsung Galaxy S5 Mini G800F LTE Black

  Спореди

Dislpay: 4.5 " Super AMOLED 720 x 1280 pixels , 16M colors
CPU:


Овој производ моментално го нема во ниедна продавница.
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Dislpay: 4.5 " Super AMOLED 720 x 1280 pixels , 16M colors
CPU:

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка