Samsung External Blu-Ray Writer, Model: SE-506AB/TSBD, Speed: 6x, Connection: USB, Retail Kit, Color: Black, Software: CyberLink
Samsung External Blu-Ray Writer, Model: SE-506AB/TSBD, Speed: 6x, Connection: USB, Retail Kit, Color: Black, Software: CyberLink
Samsung External Blu-Ray Writer, Model: SE-506AB/TSBD, Speed: 6x, Connection: USB, Retail Kit, Color: Black, Software: CyberLink

Samsung External Blu-Ray Writer, Model: SE-506AB/TSBD, Speed: 6x, Connection: USB, Retail Kit, Color: Black, Software: CyberLink

6.490,00 ден.   Спореди

Samsung External Blu-Ray Writer, Model: SE-506AB/TSBD, Speed: 6x, Connection: USB, Retail Kit, Color: Black, Software: CyberLink


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 6.490,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung External Blu-Ray Writer, Model: SE-506AB/TSBD, Speed: 6x, Connection: USB, Retail Kit, Color: Black, Software: CyberLink

Тип на диск External
Интерфејс на дискот USB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка