SAMSUNG EC-WB150 White

7.990,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-WB150 White, SCHNEIDER KREUZNACH, WiFi connectivity, 14 Mpixels CCD sensor, VARIOPLAN 18x optical zoom, 24mm wide angle lens, HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0\" LCD disp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.990,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-WB150 White, SCHNEIDER KREUZNACH, WiFi connectivity, 14 Mpixels CCD sensor, VARIOPLAN 18x optical zoom, 24mm wide angle lens, HD movie recording, Optical image stabilization, 3.0\" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-WB150FBPWE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка