SAMSUNG EC-ST 88 White

SAMSUNG EC-ST 88 White

5.999,00 ден.   Спореди

ASUS X55A-SX116 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ASUS X55A-SX116 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz, 2MB, 35W, 32nm) CPU, Intel HD Graphics (Sandy Bridge) VGA, 2048 MB DDR3-1066MHz RAM, 500 GB 5400 rpm HDD, Web Camera, Supermulti Double Layer ODD, Battery 6cell 4400, Intel HM70 chipset, HDMI 1.3, SD+MMC Card reader, 2xUSB (1xUSB3.0), 2.6kg, 15.6 HD LED (1366x768) Glare, 16ms, P/N: 90NBHA239A2C2400439U Преносни компјутери Asus www.set.mk 16999 37661 ASUS X55A-SX116 - Intel Celeron B830 DualCore (1.8GHz 730SAMSUNG EC-ST 88 White, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, HD movie recording, Optical image stabilization, 3,0 LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ST88ZZBPWE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка