SAMSUNG EC-ST 66 Red

SAMSUNG EC-ST 66 Red

4.190,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ST 66 Red, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.190,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ST 66 Red, 16 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, HD movie recording, Digital image stabilization, 2.7" LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ST66ZZBPRE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка