SAMSUNG EC-ST 150F Pink

SAMSUNG EC-ST 150F Pink

4.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG EC-ST 72 Cobalt Black, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, F2.5 Bright lens, HD movie recording, Premium metal design, Digital image stabilization, 3.0 LCD display,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG EC-ST 72 Cobalt Black, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, F2.5 Bright lens, HD movie recording, Premium metal design, Digital image stabilization, 3.0 LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ST72ZZBPBE3 Фотоапарати Samsung www.set.mk 5490 11886 SAMSUNG EC-ST 72 Cobalt Black 365SAMSUNG EC-ST 150F Pink, WiFi connectivity, 16.2 Mpixels CCD sensor, 5x optical zoom, wide angle lens 25mm, F2.5 Bright lens, HD movie recording, Premium metal design, Digital image stabilization, 3.0 LCD display, USB, AV out, SDHC slot, Lithium-ion battery, EC-ST150FBPPE3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка