SAMSUNG DVD PLAYER  DVD-E350/EN

SAMSUNG DVD PLAYER DVD-E350/EN

1.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG DVD PLAYER DVD-E350/EN, MP3, WMA, Divx, MPEG4, JPEG, Dolby digital decoding, Composite, Component, Coaxial, Moving zoom available


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG DVD PLAYER DVD-E350/EN, MP3, WMA, Divx, MPEG4, JPEG, Dolby digital decoding, Composite, Component, Coaxial, Moving zoom available

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка