SAMSUNG C21RJAN/BOL

SAMSUNG C21RJAN/BOL

11.399,00 ден.   Спореди

SAMSUNG C21RJAN/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена од две страни INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола на допир, 1 поединечна плотна , 1 брза плотна, Контролни функции: заштита за деца - Child...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 11.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG C21RJAN/BOL, Стакло керамичка Вградна плотна, Заоблена од две страни INOX рамка, LED Дисплеј, Контрола на допир, 1 поединечна плотна , 1 брза плотна, Контролни функции: заштита за деца - Child Lock, 9 степени на контрола на моќност, Тајмер, заштита од висока температура, Power On/Off функција, Грејни зони поединечна плотна 145mm 1.2kW, поединечна плотна 180mm 1.8kW, Вкупна моќност 3.0kW, Индикатор на греење, Димензии 288x505x50 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка