SAMSUNG BLU-RAY & DVD player  BD-E5300/EN

SAMSUNG BLU-RAY & DVD player BD-E5300/EN

4.499,00 ден.   Спореди

SAMSUNG BLU-RAY & DVD player BD-E5300/EN, Video decoding: MKV, Divx, MPEG4, WMV, JPEG, Audio decoding: MP3, WMA, AAC, Dolby Digital decoding, DTS Surround decoding, Dolby Digital Plus/True HD, HDMI c...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG BLU-RAY & DVD player BD-E5300/EN, Video decoding: MKV, Divx, MPEG4, WMV, JPEG, Audio decoding: MP3, WMA, AAC, Dolby Digital decoding, DTS Surround decoding, Dolby Digital Plus/True HD, HDMI connection, LAN Ethernet, DLNA, USB port for watching video, External HDD support, Coaxial digital audio output

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка