SAMSUNG BF1C6G043/BO

SAMSUNG BF1C6G043/BO

24.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG BF1C6G043/BO, Вградна фурна, Црна стакло боја, LED Дисплеј (Orange), 2 Вентилатора + Конвекција, Главна карактеристика - Рамномерно печење во релната, Отварање на вратата на доле, Внатрешна ла...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG BF1C6G043/BO, Вградна фурна, Црна стакло боја, LED Дисплеј (Orange), 2 Вентилатора + Конвекција, Главна карактеристика - Рамномерно печење во релната, Отварање на вратата на доле, Внатрешна лампа 25 watts сместена позади, Метод на котрола Dial & Pop out & Touch, Каталитичко чистење на релната, Фиксиран грејач, Горен Грил (In/Out) 1.600W/800W, Долен Грил 600W, Конвекција 1.700W, 6 функции на релната, Контролни функции на релната: Саат, Заштита за деца - Child Safety Lock, Тајмер, Температура на релната, Лампа on/off, Звучен сигнал, Додатна опрема: Округол тањир, 2 квадратни мрежасти полици, 2 телескопски полица, Капацитет 65л, Енергетска класа А, Димензии надворешни 595x595x572 mm, внатрешни 464x370x410 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка