SAMSUNG AR12FSSKABENEU

SAMSUNG AR12FSSKABENEU

55.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG AR12FSSKABENEU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Виолетово-црна Боја на внатрешната единица, WI-FI за управување преку телефон,Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладење (од 10 до 46 степе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 55.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG AR12FSSKABENEU, ИНВЕРТЕР Климатизер, Виолетово-црна Боја на внатрешната единица, WI-FI за управување преку телефон,Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладење (од 10 до 46 степени целзиусови), 4,0KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови), Full HD Filter 90, Anti-bacteria слој, S-Plasma Ion Air freshener ionizer ги уништува сите бактерии и вируси, автоматско чистење на воздухот, Оптимално еднострано крилце за воздушна струја, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Тајмер, Auto Restart, Auto Changeover, Далечински управувач, Гас за разладување R-410A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка