SAMSUNG AQV12KBBN

SAMSUNG AQV12KBBN

64.999,00 ден.   Спореди

SAMSUNG AQV12KBBN, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Smart WiFi, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладење (од 10 до 46 степени целзиусови), 4,0KW на греење (од 1...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 64.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG AQV12KBBN, ИНВЕРТЕР Климатизер, Бела Боја на внатрешната единица, Smart WiFi, Тивок режим на работа, 12.000BTU, Моќност 3,5KW на ладење (од 10 до 46 степени целзиусови), 4,0KW на греење (од 15 до 24 степени целзиусови), S-Plasma ion, Full HD Filter, прочистување од алергени, Anti-bacteria слој, автоматско чистење на воздухот, Оптимално еднострано крилце за воздушна струја, 4 брзини на вентилаторот, усмерување на воздухот: горе/доле автоматски , лево десно мануелно, природен ветер, Прикажување на внатрешната температура, Дисплеј On/Off, Звучен сигнал On/Off, Саат, Auto Restart, Auto Changeover, Далечински управувач, Гас за разладување R-410, Twin BLDC компресор, Антикорозивен финиш

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка