Samsung 42 PLASMA TV	730	18	nemaDaewoo 32 LED TV, Model EP 32 R3 B, Full HD LED TV, 1920x1080P, 50Hz,1x HDMI , 1 x Scart

Samsung 42 PLASMA TV 730 18 nemaDaewoo 32 LED TV, Model EP 32 R3 B, Full HD LED TV, 1920x1080P, 50Hz,1x HDMI , 1 x Scart

24.990,00 ден.   Спореди

Samsung 42 PLASMA TV, Model:PDP PS-43D450A2WHHX, 600 HZ, Screen Size 43 (107cm), Resolution 1024 x 768, 600Hz Subfield Motion, Dynamic Contrast Ratio: Mega DCR, Sound Output (RMS) 10W x 2, 2 HDMI, USB...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 24.990,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 42 PLASMA TV, Model:PDP PS-43D450A2WHHX, 600 HZ, Screen Size 43 (107cm), Resolution 1024 x 768, 600Hz Subfield Motion, Dynamic Contrast Ratio: Mega DCR, Sound Output (RMS) 10W x 2, 2 HDMI, USB, PC input 1 X Tuner PIP , Connect Share movie

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка