Samsung 42 PLASMA TV	700	18	nemaPHILIPS 32 LCD TV, Model: 32PFL5405H/12, Pixel Plus HD, Full HD LCD Display 1920 x 1080p, 69 billion colors, 100000:1, 100Hz, 2 ms, Incredible Surround, 20W RMS, DVB-T/C Tuner, MPEG4, USB, 3xHDMI, VGA in, 0W Power Consumpti

Samsung 42 PLASMA TV 700 18 nemaPHILIPS 32 LCD TV, Model: 32PFL5405H/12, Pixel Plus HD, Full HD LCD Display 1920 x 1080p, 69 billion colors, 100000:1, 100Hz, 2 ms, Incredible Surround, 20W RMS, DVB-T/C Tuner, MPEG4, USB, 3xHDMI, VGA in, 0W Power Consumpti

28.929,00 ден.   Спореди

Samsung 42 PLASMA TV, Model: PS-42C430, 100 HZ, Screen Size 42 (107cm), Resolution 1024 x 768, 600Hz Subfield Motion, Dynamic Contrast Ratio: Mega DCR, Sound Output (RMS) 10W x 2, 2 HDMI, USB, PC inpu...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 28.929,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Samsung 42 PLASMA TV, Model: PS-42C430, 100 HZ, Screen Size 42 (107cm), Resolution 1024 x 768, 600Hz Subfield Motion, Dynamic Contrast Ratio: Mega DCR, Sound Output (RMS) 10W x 2, 2 HDMI, USB, PC input

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка