SAMSUNG Машина за перење алишта WF1600NHW/YLE

SAMSUNG Машина за перење алишта WF1600NHW/YLE

14.499,00 ден.   Спореди

SAMSUNG Машина за перење алишта WF1600NHW/YLE, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 6кг запремн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 14.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SAMSUNG Машина за перење алишта WF1600NHW/YLE, Бела боја, Бела врата, 1.000 вртежи/мин, Керамички грејач кој не фаќа бигор, Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење, 6кг запремнина на барабанот, Slim, LED Дисплеј, А+ енергетска класа, 15 програми за перење, одложено перење, Child Lock заштита за деца, Димензии 600 x 450 x 850 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка