S-GUARD TI-012 - 1/3 sony 520tvl	365	18	imaS-GUARD TI-008 - 1/3 sony 420tvl,3.6mm lens,24 led,metal housing without bracket.

S-GUARD TI-012 - 1/3 sony 520tvl 365 18 imaS-GUARD TI-008 - 1/3 sony 420tvl,3.6mm lens,24 led,metal housing without bracket.

2.799,00 ден.   Спореди

S-GUARD TD-024-KIT - 4CH DVR Kit, 4x 1/3 sony 420tvl,3.6mm lens,24 led,plastic housing bracket. Видео Н...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


S-GUARD TD-024-KIT - 4CH DVR Kit, 4x 1/3 sony 420tvl,3.6mm lens,24 led,plastic housing bracket. Видео Надзор S-Guard www.set.mk 18856 41221 S-GUARD TD-024-KIT - 4CH DVR Kit 365 18 nemaS-GUARD TI-012 - 1/3 sony 520tvl, 3.6mm lens ,24 led, metal housing without bracket.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка