Rowenta TN9211F5

Rowenta TN9211F5

3.699,00 ден.   Спореди

Rowenta TN9211F5, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Интегриран вмукувачки систем, Употреба под вода, Нож Керамички,Индикатор, Употреба за брада, Употрба за тело,Употреба за коса, 8 - ум Ниво...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta TN9211F5, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Интегриран вмукувачки систем, Употреба под вода, Нож Керамички,Индикатор, Употреба за брада, Употрба за тело,Употреба за коса, 8 - ум Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 45мм), + Позиција 1мм за брада, четка за чистење,Чешел, Ножички, Торбичка, уље, батерија 60 мин

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи