ROWENTA TN5030D1

2.299,00 ден.   Спореди

МАШИНКА ЗА ПОСТРИЖУВАЊЕ 8 ОПЦИИ(ОД 3 ДО 25ММ) ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ КЕРАМИЧКИ СЕЧИЛА РАБОТА НА БАТЕРИЈА 40МИН. Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНКА ЗА ПОСТРИЖУВАЊЕ 8 ОПЦИИ(ОД 3 ДО 25ММ) ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ КЕРАМИЧКИ СЕЧИЛА РАБОТА НА БАТЕРИЈА 40МИН. Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи