Rowenta TN5030D0

Rowenta TN5030D0

2.299,00 ден.   Спореди

Rowenta TN5030D0, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Употреба под вода, Нож Титаниум, Употреба за брада, Употрба за тело, 8 Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 25мм), + Позиција 1мм, четка з...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta TN5030D0, Машинка за шишање, Боја Сиво-црна, Бежична, Употреба под вода, Нож Титаниум, Употреба за брада, Употрба за тело, 8 Нивоа на должина на шишање, ( 3мм до 25мм), + Позиција 1мм, четка за чистење, уље, Батерија 40 мин

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи