ROWENTA TN3310D4

2.399,00 ден.   Спореди

МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ РАБОТИ НА БАТЕРИЈА МОЖЕ ДА СЕ ЧИСТИ СО ВОДА 45МИН РАБОТА НА БАТЕРИЈАТА 7 ПОЗИЦИИ (1.5-14ММ) Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


МАШИНКА ЗА ПОТСТРИЖУВАЊЕ РАБОТИ НА БАТЕРИЈА МОЖЕ ДА СЕ ЧИСТИ СО ВОДА 45МИН РАБОТА НА БАТЕРИЈАТА 7 ПОЗИЦИИ (1.5-14ММ) Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи