Rowenta SF7870D0

Rowenta SF7870D0

3.999,00 ден.   Спореди

Rowenta SF7870D5, Преса за коса, Боја Бело-кафеава, Максимална температура 200С, Температурни нивоа 10, Керамички плочки со силвер титаниум, Јон функција, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta SF7870D5, Преса за коса, Боја Бело-кафеава, Максимална температура 200С, Температурни нивоа 10, Керамички плочки со силвер титаниум, Јон функција, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Ширина на плочките 2,5цм, Должина на кабел 2 м, Систем tenison ( автоматско подесување на температурата според видот на косата), автоматско изклучување после 60 мин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи