Rowenta SF7640

Rowenta SF7640

4.499,00 ден.   Спореди

Rowenta SF7640, Преса за коса, Боја бела, Максимална температура 200С, Температурни нивоа 5, Керамички плочки со силвер титаниум, Јон функција, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Ширина...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta SF7640, Преса за коса, Боја бела, Максимална температура 200С, Температурни нивоа 5, Керамички плочки со силвер титаниум, Јон функција, Дигитален дисплеј, Време на загревање 30 секунди, Ширина на плочките 2,5х9цм, Должина на кабел 2 м, автоматско изклучување после 60 мин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи