ROWENTA SF6020D0

3.399,00 ден.   Спореди

ПЕГЛА ЗА КОСА ТИТАНИУМ ПЛОЧИ МОЌНОСТ 39W ТЕМПЕРАТУРА ДО 230C IONIC ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ Стандардна гаранција 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ПЕГЛА ЗА КОСА ТИТАНИУМ ПЛОЧИ МОЌНОСТ 39W ТЕМПЕРАТУРА ДО 230C IONIC ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ Стандардна гаранција 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка