Rowenta SF1022F0

Rowenta SF1022F0

1.399,00 ден.   Спореди

Rowenta SF1022F0, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 210С, Температурни нивоа 11, Керамички плочки, Време на загревање 1-на минута, Заклучувањена механизмот, Ширина на плочките 2,5цм, Ра...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta SF1022F0, Преса за коса, Боја Црна, Максимална температура 210С, Температурни нивоа 11, Керамички плочки, Време на загревање 1-на минута, Заклучувањена механизмот, Ширина на плочките 2,5цм, Работа на 110V I 220V, Должина на кабел 1,8 м,

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи