Rowenta RO532721

Rowenta RO532721

4.999,00 ден.   Спореди

Rowenta RO532721, Правосмукалка, Боја Бело-сина, Моќност 1800W,Систем циклон,Регулација на моторот, Бучност 84db,Подвижен контејнер, Капацитет на контејнер 1,5л.Филтер на издув ХЕПА 10,Класична четка ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO532721, Правосмукалка, Боја Бело-сина, Моќност 1800W,Систем циклон,Регулација на моторот, Бучност 84db,Подвижен контејнер, Капацитет на контејнер 1,5л.Филтер на издув ХЕПА 10,Класична четка , метална телескоска рачка, Должина на кабел 7м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи