Rowenta RO529521

Rowenta RO529521

5.999,00 ден.   Спореди

Rowenta RO529521 , Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 1900W, Регулација на моторот, Бучност 84db, Антибактериска Торбичка X 1 во комлет ,Капацитет 3л.Филтер на издув ХЕПА 10 ,Класична четка со две пози...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO529521 , Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 1900W, Регулација на моторот, Бучност 84db, Антибактериска Торбичка X 1 во комлет ,Капацитет 3л.Филтер на издув ХЕПА 10 ,Класична четка со две позиции, четка за паркет. мини турбо четка, метална телескоска рачка,четка за домашни миленици, Должина на кабел 5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи