Rowenta RO524321

Rowenta RO524321

5.399,00 ден.   Спореди

Rowenta RO524321, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност 1900W, Регулација на моторот, Бучност 84db, ХартиенаТорбичка X 1 во комлет ,Капацитет 3л.Филтер на издув ХЕПА 10 ,Класична четка со две позиции, м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.399,00 ден.

пред 3 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO524321, Правосмукалка, Боја Црвена, Моќност 1900W, Регулација на моторот, Бучност 84db, ХартиенаТорбичка X 1 во комлет ,Капацитет 3л.Филтер на издув ХЕПА 10 ,Класична четка со две позиции, мини четка, метална телескоска рачка, Должина на кабел 5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи