Rowenta RO185501

Rowenta RO185501

3.599,00 ден.   Спореди

Rowenta RO185501, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 1600W, Бучност 84db, Хартиена Торбичка, Филтер на издув Микрофилтер ,Класична четка со две позиции, четка за паркет. мини четка, метална телескоска ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta RO185501, Правосмукалка, Боја Црна, Моќност 1600W, Бучност 84db, Хартиена Торбичка, Филтер на издув Микрофилтер ,Класична четка со две позиции, четка за паркет. мини четка, метална телескоска рачка, Должина на кабел 5м

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи