Rowenta ES320030

Rowenta ES320030

7.199,00 ден.   Спореди

Rowenta ES320030, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1250W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1л, Индикатор за доза на пара,Рачно дозирање на кафе, Сад за останатата вода


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta ES320030, Апарат за Еспресо, Боја Црна, Моќност 1250W, Притисок 15 bar, подвижен резервоар за вода 1л, Индикатор за доза на пара,Рачно дозирање на кафе, Сад за останатата вода

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи