Rowenta EP1025F4

Rowenta EP1025F4

1.050,00 ден.   Спореди

Rowenta EP1025F4, Депилатор, Боја Бела, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2,Масирачки дискови, Четкичка за истење, Торбичка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.050,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta EP1025F4, Депилатор, Боја Бела, 24 Дупли пинцети, Ротирачка глава, Ротациони дискови, Брзини 2,Масирачки дискови, Четкичка за истење, Торбичка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи