Rowenta DW9135D1

Rowenta DW9135D1

4.999,00 ден.   Спореди

Rowenta DW9135D1, Пегла на пареа, Боја бело-розева, 2600W, 0-50г/мин- пареа,Ударна пареа 200г/мин, воден канистер 320 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta DW9135D1, Пегла на пареа, Боја бело-розева, 2600W, 0-50г/мин- пареа,Ударна пареа 200г/мин, воден канистер 320 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, автоматско регулирање на пареа,EKO, Microsteam 400 Platinum плоча, должина на кабел 2,5м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи