Rowenta DW1020D1

Rowenta DW1020D1

2.150,00 ден.   Спореди

Rowenta DW1020D1, Пегла на пареа, Боја бело-розева, 2100W, Ударна пареа 100г/мин, воден канистер 250 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, Заострен врв за ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.150,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta DW1020D1, Пегла на пареа, Боја бело-розева, 2100W, Ударна пареа 100г/мин, воден канистер 250 мл, Спреј, степен за пресушени алишта, Двоен антикалц систем, самочистечки систем, Заострен врв за прецизно пеглање, Airglide плоча, должина на кабел 2м.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи