Rowenta CV5062

Rowenta CV5062

1.699,00 ден.   Спореди

Rowenta CV5062, Фен за коса, Боја црно-сива, Моќност 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Закачалка на рачката


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rowenta CV5062, Фен за коса, Боја црно-сива, Моќност 2300W, Брзини 2, Степен на температура 3, Ладен воздух, Концентратор, Дифузер, Закачалка на рачката

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи